Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Bizden Haberler
  #
  Kartal Otel

  Bizden Haberler

  KARTAL OTEL'DE 2020-2021 SEZONU

  Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına konseptimiz tam pansiyon olarak güncellenmiştir.

  Üç öğün açık büfe, yemek esnasında restoranda alınan alkolsüz içecekler, Kartal Otel’in ünlü beş çayı simidi ve gece çorbası fiyatlarımıza dahildir. Kurucumuz ve Kartalkaya’nın mimarı Mazhar Murtezaoğlu’nun misyonunu takiben soğuk kış günlerinde kendi mahsülümüz olan demleme ıhlamur, sıcak çay ve su Lobby Bar’da gün boyu misafirlerimize ikramımızdır. Bunun dışındaki yiyecek ve içecekler ücretlidir. Otelimize dışarıdan yiyecek, içecek (alkollü veya alkolsüz) v.b. maddelerin getirilmesi ve belirtilen yerler dışında sigara içilmesi yasaktır.

  Tüm liftler (ski-pass), kapalı yüzme havuzu, sauna, türk hamamı, jakuzi, spor salonu, odalarda ve lobide kablosuz internet, kapalı otopark ve mini club (4 -7 yaş) misafirlerimize ücretsizdir. Kartal Kayak Akademi ve Kartal Otel Snowboard Club da alınan dersler, kayak odasından malzeme kiralama, Kartal Spa, atari ve vidyo oyunları, bilardo, bowling, market, fotoğraf servisi, doktor, Morino Kartalkaya,Tepe Cafe ve Flame Mountain Club ücretlidir.

  Misafirlerimizin odalara yerleşme saati 14:00, çıkış saati ise 11:00 dir. Çıkış gününde 11:00’yi geçen çıkışlarda bir gecelik rezervasyon bedeli uygulanır. Misafirlerimizin yemek hakkı odaya yerleştikleri gün akşam yemeği ile başlar, çıkış günü ise öğle yemeği ile biter. Dilerseniz giriş günü öğle yemeğini ekstra olarak alabilirsiniz.

  Evcil hayvanlar yalnızca Chalet Kartal’a kabul edilir. Tesise verilen hasar ve tahribatlar, hasara sebebiyet veren tarafından karşılanır.

  Otelin açılış veya kapanış tarihleri kar durumuna göre değişiklik gösterebilir. Hava şartlarından dolayı açılamayan liftlerden otel sorumlu değildir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı hava şartlarına bağlıdır.

  Erken rezervasyon ve son dakika olan rezervasyonlarda otele giriş tarihinizden 24 saat öncesine kadar iptal hakkınız bulunmaktadır.

  REZERVASYON İPTAL ŞARTLARI

  Bütün dönemlerde otele giriş tarihinden en az 1 gün (24 saat) önce yazılı olarak bildirilen rezervasyonlar iptal edilir. Bu sürelerin geçirilmesi durumunda belgelendirilerek otele iletilmiş mücbir sebepler (*) haricinde toplam rezervasyon bedelinin % 40’ı kesilir. Oteli erken terk etme halinde belgelendirilmiş mücbir sebepler hariç kalan konaklama bedelinin % 40’ı kesilir.

  Otele yazılı olarak iletilen rezervasyon tarih değişiklikleri, otele giriş tarihinden en az 1 gün (24 saat) önce, rezervasyona eşdeğer gecelemeli bir konaklama için yapılır. Ancak değiştirilen tarihlerdeki konaklama ücretinin farklı olması halinde ücret farkı ayrıca tahsil edilir.

  Bütün iadelerde %5 banka komisyonu, havale veya eft masrafları düşülerek kalan rezervasyon tutarı onay sürecinden sonra 10 (on) iş günü içerisinde banka kanalı ile yapılır.

  *Mücbir sebepler: kaza, hastalık, doğum, ölüm.